- ontmoet die span!
Klik op die betrokke skakel, om die span te vertoon vir die betrokke afdeling.
Ons kommunikasiekanale is ook beskikbaar om af te laai hieronder:
Johannes Kriel
Voorsitter
Wessel Groenewald
O/Voorsitter en Regsaangeleenthede
Neels Gunter
Skoolhoof
Karen Marais
Dissipline, Akademie en Leerdersake
Sarel Kruger
Tesourier/Finansies
Rian Marais
Fisiese Fasiliteite en Bemarking
Justus van Rooyen
Sport en Leerdersake
Walter Vermaak
Ouerkomitee, Kultuur en Kleuterskool
Elsabé Claassen
Kleuterskoolhoof
Karen Marais
Sport, Bemarking en Klerekomitee
Janah Posthumus
Fisiese Fasiliteite en Kultuur
Suzane Wille
Sekretaresse, Bemarking en Fisiese Fasiliteite
Gerhard Boshoff
Gekoöpteerde Lid – Terrein
Liezl Boshoff
Sektretaresse
Beaulah du Plessis
Admin Klerk
Daleen Vermaak
Finansies
Suzane Wille
Skakelbeampte
Neels Gunter
Skoolhoof
Hennie Botha
Adjunkhoof
Karen Marais
Departementshoof – Intermediêrefase / Tale
Lizette Buys
Departementshoof – Grondslagfase
Nicolaas Slabbert
Departementshoof – Seniorfase / Wiskunde & Wetenskappe
Yolande Henderson
Gekoöpteerde Lid / Ondersteuningsdienste
Lizette Buys
Graad 1 A – Departementshoof
Janah Posthumus
Graad 1 B
Marietjie Barkhuizen
Graad 1C
Leonie de Kock
Graad 1D – Graadhoof
Sulene Labuschagne
Graad 1E
Maryka Conradie
Graad 2A
Rozanne Koen
Graad 2B
Nadine Malherbe
Graad 2C
Carli Wessels
Graad 2D
Mariandel Nortjé
Graad 2E – Graadhoof
Ilne Erasmus
Graad 3A
Lize-Mari Oosthuizen
Graad 3B
Lianza Grobler
Graad 3C – Graadhoof
Leandri Kruger
Graad 3D
Anne-Marie Claassen
Graad 3E
Lené Swart
Assistent
Geraldine Doller
Assistent
Nicole Stötter
Sotho / Kuns
Mianca Opperman
Graad 4A
Elzanne Stadler
Graad 4B
Natasha van Rensburg
Graad 4C – Graadhoof
Linda Vermaak
Graad 4D
Carina Kriel
Graad 5A
Arthur Williams
Graad 5B
Hermann Davin
Graad 5C
Ryno Eckard
Graad 5D – Graadhoof
Celetia le Grange
Graad 6A
Antonie Botha
Graad 6B – Graadhoof
Leonie Corbett
Graad 6C
Simon Niewoudt
Graad 6D
Hanlie van Dyk
Graad 5
Jannie Oosthuizen
Graad 7A
Ursula Helberg
Graad 7B – Graadhoof
Graad 7C
Nicolaas Slabbert
Graad 7D
Hanlie Dippenaar
Musiek
Marietjie Langenhoven
Musiek
Retha van der Merwe
Musiek
Yolande Henderson
Ondersteunings-onderrig – Hoof
Bianca Faber
Ondersteunings-onderrig
Louise van Blerk
Ondersteunings-onderrig
Elrico Greyvenstein
Rekenaars / IT
Jannie Oosthuizen
Sporthoof
Kevin Basson
Direkteur van Sport
Ds. Thania Botha
Jeugwerker
Freda Goosen
Voorsitter
Janine Jackson
O/Voorsitter / Sekretaresse
Anneke Maartens
Graad 1
Kobus Bosch
Graad 2
Esther Nel
Graad 3
Katinka Cilliers
Graad 4
Annatjie Human
Graad 5
Andries Strauss
Graad 6
Ettiene Matthys
Graad 7
Hennie Greyling
Terreinbestuurder
Abraham Marcell
Terrein
Joyce Mothokwane
Terrein
Miriam Masakala
Terrein
Simon Tjaoe
Terrein
Thabiso Motshwiga
Terrein